Kwiecień 12, 2017

Florysta

Kurs na poziomie Florysta skierowany jest do osób bez doświadczenia, chcących rozwijać swoje kwiatowe pasje. Jedynym warunkiem jest ukończenie szkoły gimnazjalnej (dawniej podstawowej) i skończone 16 lat. Zdobędziesz wiedzę na temat kwiatów i roślin oraz umiejętności praktyczne, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać swój potencjał.
Dzięki kontaktom międzynarodowym nasi uczniowie, mogą brać udział w warsztatach prowadzonych przez wybitnych gości z Polski i Europy.

Kurs kończy się podwójnym egzaminem – branżowym i cechowym. Uczestnik kończący kurs otrzymuje dwa dyplomy – wydawany przez szkołę Kwitnące Horyzonty Dyplom Florysty, branżowy, według wymagań międzynarodowych FLORINT (sędziowie z uprawnieniami), oraz cechowy, wydawany przez Izbę Rzemieślniczą Dyplom Czeladniczy w zawodzie florysta.

Jako partner firmy VICTORIA – floral products gwarantujemy możliwość pracy na wszelkich nowinkach i dodatkach florystycznych, oraz niemal nieograniczony dostęp do produktów ćwiczeniowych. Zapewniamy również najwyższej jakości materiał roślinny.

Jesteśmy jedyną szkołą, która poza rozwojem florystycznym przygotowuje swoich uczniów do prowadzenia własnej działalności gospodarczej – duży nacisk kładziemy na rozwój firmy w branży kwiatowej. Gwarantujemy również udział w licznych eventach i pokazach szkolnych, pozwalając w ten sposób zbierać bezcenne doświadczenie. Przekazujemy solidne podstawy wiedzy i umiejętności praktyczne, stosując nowatorskie metody nauczania. Do każdego z naszych uczniów podchodzimy indywidualnie.

Zajęcia odbywają się podczas 10 zjazdów, trwających 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku. Łącznie 400 godzin zajęć w pięknych, klimatycznych i designerskich wnętrzach malowniczego dworku, otoczonego ogrodem pełnym traw i bylin. W pobliżu znajdują się las i stawy. Wzorem europejskich szkół wybraliśmy miejsce z dala od miejskiego zgiełku, spokojne, z dobrym dojazdem. Posiadamy także tanie i przyjazne miejsca noclegowe!

Łatwy dojazd autostradą A4 KRAKÓW – KATOWICE – WROCŁAW.

Cena naszego kursu wynosi 1050 zł miesięcznie.
Wpisowe obniżone o 30% wynosi 900 zł.
___________________________________
Zapisz się do szkoły florystycznej
do 31 lipca,a obniżymy Twoje
czesne o 5%…
_______________
Zapraszamy !
Załączniki:
FLORYSTA wymagania
umowa Florysta NOWA 2018
HARMONOGRAM_Florysta_2019