Kwiecień 18, 2017

Master Class

 

MASTER CLASS to propozycja otwarta i skierowana do wszystkich florystów chcących wymienić się swoimi doświadczeniami, poszerzyć swoje spojrzenie i kreatywnie rozwijać się i wzajemnie inspirować.

MASTER CLASS to  kurs otwarty, pobudzający kreatywność, doskonalący. To rozwój i inspiracja. Poszukiwanie nieodkrytego, tworzenie nowego, rozszerzanie wiedzy o inne, pokrewne florystyce dziedziny – design, rzemiosło, sztuka współczesna, kreowanie produktu czy marketing.

MASTER CLASS  to współpraca ze specjalistami.

MASTER CLASS to wyjście z pudełka. Każde spotkanie to jeden szeroki temat, zajęcia poprzedzone własną pracą, przygotowaniem projektu. Zajęcia wypełnione są pracą, mającą na celu poszerzenie horyzontów, poznaniem nowych technik, materiałów i podsumowane wspólną dyskusją.
Proponujemy spotkanie  grupy doświadczonych ludzi i stworzenie miejsca, z którego każdy wyniesie nowe spojrzenie i motywację, będzie mógł się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem oraz nawiązać współpracę z innymi uczestnikami. Co ważne, w spotkaniach biorą udział eksperci, artyści i rzemieślnicy z różnych dziedzin, którzy przedstawią swój punkt widzenia i odpowiedzą na pytania. To również realizacja dużych projektów i możliwość międzynarodowych wyjazdów.

 

MASTER CLASS to system zaoczny,

zjazd – raz na kwartał : wiosna, lato, jesień, zima

zjazd – piątek, sobota, niedziela.

W pięknych, klimatycznych i designerskich wnętrzach malowniczego dworku, otoczonego ogrodem pełnym traw i bylin. W pobliżu znajdują się las i stawy.

Wzorem europejskich szkół wybraliśmy miejsce z dala od miejskiego zgiełku, spokojne, z dobrym dojazdem.
Mamy miejsca noclegowe!
zobacz więcej

Cena jednego zjazdu 850zł.

Cena dwóch zjazdów 750zł/zjazd – zniżka 200zł.

Cena trzech zjazdów 700zł/zjazd – zniżka 450zł.

Cena czterech zjazdów 700zł/zjazd – zniżka 600zł.

Cena pięciu zjazdów 690zł/zjazd – zniżka 800zł.

Cena sześciu zjazdów 680zł/zjazd – zniżka 1020zł.