18 kwietnia, 2017

Mistrz Florystyki

 

 

Kurs mistrzowski jest skierowany do osób posiadających tytuł czeladnika lub dyplom OKE oraz mających doświadczenie w branży kwiatowej, chcących rozwijać się z korzyściami dla siebie i swojej kwiaciarni, pracowni czy galerii.

Staniesz się Mistrzem Florystyki z szerokim zapleczem wiedzy i umiejętności praktycznych, które będziesz mógł przekazać innym.

Dzięki licznym kontaktom międzynarodowym nasi uczniowie, mogą brać udział w warsztatach prowadzonych przez wybitnych gości z Polski i Europy.

Kurs kończy się podwójnym egzaminem – branżowym i cechowym. Absolwent otrzymuje dwa dyplomy – wydawany przez Kwitnące Horyzonty Dyplom Mistrza Florystyki, według wymagań FLORINT (sędziowie z uprawnieniami), oraz cechowy, wydawany przez Izbę Rzemieślniczą Dyplom Mistrzowski w zawodzie florysta, dający dodatkowe uprawnienia do nauczania.

Nasi absolwenci to między innymi autorzy podręczników, laureaci licznych konkursów w kraju i zagranicą, właściciele świetnie prosperujących kwiaciarni. Pomagamy i wspieramy ich w odniesieniu sukcesu zarówno zawodowego, jak i artystycznego.

Jako partner firmy VICTORIA – floral products gwarantujemy możliwość pracy na wszelkich nowinkach i dodatkach florystycznych, oraz niemal nieograniczony dostęp do produktów ćwiczeniowych. Zapewniamy również najwyższej jakości materiał roślinny.

Jesteśmy jedyną szkołą, która poza rozwojem florystycznym i artystycznym przygotowuje swoich uczniów do prowadzenia własnej działalności gospodarczej – duży nacisk kładziemy na rozwój firmy w branży kwiatowej. Gwarantujemy również udział w licznych eventach i pokazach szkolnych, pozwalając w ten sposób zbierać bezcenne doświadczenie. Przekazujemy solidne podstawy wiedzy i umiejętności praktyczne, stosując nowatorskie metody nauczania. Do każdego z naszych uczniów podchodzimy indywidualnie.

Zajęcia odbywają się podczas 12 zjazdów, trwających 3 dni w tygodniu, od poniedziałku do środy, łącznie 360 godzin lekcyjnych, 6 webinarów teoretycznych, wraz z zestawem zadań do opracowania, 2 seminaria on line, ustalone w trakcie kształcenia, plus dodatkowy 13ty bonusowy zjazd przed egzaminem. Zajęcia prowadzimy w pięknych, klimatycznych i designerskich wnętrzach malowniczego dworku, otoczonego ogrodem pełnym traw i bylin. W pobliżu znajdują się las i stawy. Wzorem europejskich szkół wybraliśmy miejsce z dala od miejskiego zgiełku, spokojne, z dobrym dojazdem.  Posiadamy także tanie i przyjazne miejsca noclegowe!

Łatwy dojazd autostradą A4 KRAKÓW – KATOWICE – WROCŁAW.
zobacz więcej

Cena naszego kursu wynosi 1050 zł miesięcznie.
Wpisowe obniżone o 30% wynosi 900 zł.
___________________________________
Zapisz się do szkoły florystycznej
do 31 lipca, a obniżymy Twoje
czesne o 5%…
___________________________________
Zapraszamy !
 Załączniki:
umowa Mistrz Florystyki 2020
HARMONOGRAM_Mistrz_Florystyki_ 2020
MISTRZ FLORYSTYKI wymagania