Kwiecień 18, 2017

Roślinny Design

ROŚLINNY DESIGN to kierunek dla osób które chcą poznać florystykę, ale nie planują zmiany zawodu. Szczególnie zapraszamy artystów, osoby kreatywne, poszukujące, dla których bycie EKO jest ważne i chcące poznać niezwykle interesujący materiał roślinny.

Na zajęciach z designu roślinnego nasi nauczyciele przekażą państwu dawkę niezbędnej wiedzy  oraz umiejętności tworzenia, stosując innowacyjne metody nauczania i otwarte podejście do tematu.
W trakcie spotkań poznacie specyfikę pracy na niesamowitym, dającym wiele możliwości materiale roślinnym. Tradycyjnym i jednocześnie unikatowym. Będziecie eksperymentować i poszukiwać. Powstałe prace w trakcie realizowanych projektów zaskoczą Was trwałością, formą i roślinną treścią.

ROŚLINNY DESIGN to system zaoczny, zjazd raz w miesiącu i trwa pół roku, a zajęcia odbywają się podczas 6 zjazdów trwających 3 dni (piątek, sobota, niedziela),  w pięknych, klimatycznych wnętrzach malowniczego dworku, otoczonego ogrodem pełnym traw i bylin.  W pobliżu znajdują się las i stawy. Wzorem europejskich szkół wybraliśmy miejsce z dala od miejskiego zgiełku, spokojne, z dobrym dojazdem. Posiadamy także tanie i przyjazne miejsca noclegowe!

Łatwy dojazd autostradą A4 KRAKÓW – KATOWICE – WROCŁAW.
zobacz więcej

Edukacja potwierdzona jest dyplomem,  wydanym przez szkołę Kwitnące Horyzonty
i wystawą dyplomową prac absolwentów.

 

Koszt nauki to 3300zł.
Istnieje możliwość rozłożenia zapłaty na sześć rat po 550zł.
Wpisowe obniżone o 100%, wynosi 0 zł! Dla czujnych!
_______________________________________